מי אנחנו

אודות– Poiesys

Poiesys הינה חברת ייעוץ ארגוני פורצת דרך בארץ. החברה הוקמה בשנת 2000 על ידי ד”ר חיים אמסל, מומחה/מדריך בעל שם בתחום הייעוץ הארגוני. במהלך השנים, החברה ליוותה עסקים וארגונים רבים בענפי פעילות שונים כולל: יחידות צבאיות, פיננסים, תעשייה, מערכת הביטחון, עמותות ומשרדי ממשלה בארץ ובעולם.

לאורך השנים, ד”ר אמסל ליווה פרויקטים של הבנק העולמי במקומות שונים עולם והיה שופט בתחרויות חדשנות יוקרתיות, TIC America’s, מטעם ארגון אומות אמריקה. בנוסף לכך, ד”ר אמסל מרצה במסגרת תוכניות רלוונטיות שונות באוניברסיטאות ומכללות בישראל, מדריך ומלווה פסיכולוגים ארגוניים.

איך זה עובד?
Poiesys מאבחנת באופן אובייקטיבי ונכון את ההזדמנויות העומדות בפתחו של הארגון באמצעות תהליך אבחון שיטתי המיושם תוך שימוש בכלים מגוונים, כגון: ראיונות אישיים, שאלונים וסקרים, קבוצות מיקוד, ניתוח כמותני, איכותני ושילוב מושכל של שניהם. הממצאים שנאספו, מעובדים ומובאים לדיון בפורומים המתאימים לצורך הסקת מסקנות וקבלת החלטות לגבי כיווני פעולה אפשריים.

בכל אחד משלבי התהליך מעורבים עובדים וגם לקוחות, זאת בהתאם לאתגר העומד בפני הארגון. ד”ר אמסל מלווה באופן אישי את הארגון לאורך התהליך כולו, החל משלב האבחון וגיבוש כיווני הפעולה ועד ליישום מלא של התוכנית.

מהם הערכים המוספים של ייעוץ ארגוני עבור ארגונכם?
כחלק מתהליך הצמיחה של הארגון, עומדות בפניו, לא אחת, דילמות ואתגרים אשר ניתן למנף אותם לכדי הצלחה: תחרות מתחזקת, חוסר שביעות רצון לקוחות, קונפליקטים תוך ארגוניים, מאבקים פנימיים בעסקים משפחתיים, משאבים מצטמצמים ועוד. אלו ואחרים ניתנים לפתרון באמצעות אבחון מקצועי ואובייקטיבי של המצב הקיים בעזרת גורם חיצוני המנתח את הסיטואציות במבט על וללא אמוציות.

ייעוץ ארגוני מאפשר לפקוח את עיני המעורבים בארגון ולחשוף אותם ל- Blind Spot שהינו “השטח המת” אותו הם מתקשים לראות ממקום מושבם. ייעוץ ארגוני מקצועי מצליח להביא לידי ביטוי את כל נקודות החוזק והחולשה, למנף את החוזקות ולהתמודד עם החולשות, תוך קבלת החלטות מודעת אשר מחזקת את הארגון ומובילה אותו לדרכים חדשות ומוצלחות.

כיצד Poiesys תסייע לארגונכם?
ארגון מצליח הוא ארגון פרודוקטיבי עם תדמית מקצועית ואיכותית בעל בסיס לקוחות שבעי רצון, והון אנושי המרגיש מחויבות אמיתית לארגון ומוצריו. הכישורים, הניסיון והכלים אותם מעמידה לרשותך חברת Poiesys, יספקו לך שורה של יתרונות וערכים מוספים, ביניהם:

חיזוק הלויאליות של הלקוחות
יצירת אסטרטגיות פיתוח נכונות
פיתוח ההון הפסיכולוגי של העובדים
מינוף אפקטיבי יותר של יכולות הארגון שלך
יצירת אווירה חיובית ותרבות פרודוקטיבית בקרב העובדים
עידוד מנהלים ועובדים לרמת ביצועים גבוהה ומקצועית יותר
שיפור מעורבות העובדים וגיוס הון אנושי איכותי ברמה עולמית